Όλοι οι υποψήφιοι είναι το ίδιο άξιοι και ικανοί ο καθένας στον τομέα του, και στην πλειοψηφία τους με εμπειρία στα κοινά, χάρη στην ειλικρινή εσωτερική ανάγκη τους να προσφέρουν από την επαγγελματική γνώση τους, και τον ελεύθερο χρόνο, με αγάπη, για το καλό της πόλης μας. Είναι τιμή μας που τόσο πολλοί και σημαντικοί άνθρωποι πιστεύουν όσο και εμείς στο ρεαλιστικό όραμά μας, ότι μπορούμε να δημιουργήσουμε μαζί μία καλύτερη, πιο ασφαλής, πολιτισμένη, καθαρή, ανθρώπινη «Πόλη Φωτεινή».

Τώρα πλησιάζει η ώρα οι ίδιοι οι συμπολίτες με τη δύναμη της ψήφου τους να μας δώσουν τη δυνατότητα να επανεκκινήσουμε την πόλη μας.

Στις 26 Μαΐου έλα κι εσύ μαζί μας!

Δώσε δύναμη με την ψήφο σου!
Δώσε δύναμη στην πόλη μας!
________________________________________________________________

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Διονυσίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΑΡΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
ΑΡΜΑΤΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΕΡΔΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΔΑΝΕΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΟΘΩΝΑ
ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 
ΚΑΣΤΕΛΛΗΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
ΚΟΛΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 
ΚΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 
ΛΙΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
ΛΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
ΜΑΚΑΡΩΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΜΑΚΡΗ - ΕΛ ΣΑΓΙΕΝΤ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥΣΕΦ 
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 
ΜΠΑΛΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΠΙΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ 
ΜΠΟΥΡΝΕΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 
ΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΣΙΔΕΡΗ - ΤΖΩΡΤΖΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 
ΧΑΝΤΖΑΝΤΟΥΡΙΑΝ ΑΡΙΣ ΤΟΥ ΜΠΟΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι σε αλφαβητική σειρά)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ
ΒΑΤΟΥΓΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΔΕΜΕΛΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ (ΞΕΝΙΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΕΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
ΚΟΥΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΩΣ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗ – ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ (ΡΟΗ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΑΦΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΤΣΑΠΑΚΙΔΗ - ΒΕΡΓΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ
(υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΦΝΗΣ σε αλφαβητική σειρά)

ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΓΗΡΑΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΡΑΓΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ (ΚΛΕΙΩ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΞΕΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΕΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΕΡΜΕΤΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΙΓΑΝΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΑΓΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΙΚΑΪ ΛΟΝΙΔΑ ΤΟΥ ΤΟΝΤΙ
ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ
(υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ σε αλφαβητική σειρά)

ΚΙΝΝΑ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΕΡΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΜΠΕΡΝΑΡΔΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
ΜΠΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΣΧΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΙΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΠΑΓΓΟΥΡΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ 
ΤΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ